LA Clippersi nastavljaju sa odličnim partijama

U noći sa ponedjeljka na utorak na NBA parketima odigrano je osam susreta. Naši igrači nisu imali nastupe, a većina favorita je zabilježila pobjede. LA Clippersi su razbili Brooklyn, dok je San Antonio u derbiju slavio protiv Miamija.

LA Clippersi igraju odličnu sezonu, te su u dosadašnjih 11 kola upisali deset pobjeda. Netsi sinoć nisu bili dostojan pobjednik te su upisali ubjedljiv poraz od 127:95. Chris Paul je bio najbolji strijelac sa 21 poenom, a Griffin je ubacio jedan manje. U poraženoj ekipi jedini koji se istakao bio je Bogdanović sa 18 koševa.

Clippersi su u prvoj dionici zabili čak 39 koševa, naspram 14 gostiju i tada je bilo jasno kuda ovaj meč ide. Na poluvremenu je bilo 71:47, što je bio pokazatelj kako će završiti duel ekipa.

San Antonio Supursi su slavili protiv Miamija za svoju osmu pobjedu rezultatom 94:90. Susret su bolje otvorili domaći koji su odmah na startu ostvarili veliku prednost koja je na poluvremenu iznosila 55:40. Drugi dio gosti su konstantno smanjivali prednost koja se na kraju topila do konačnog rezultata i poraza Heata.

U ostalim mečevima Memphis je iznenadio Utah i slavio sa 96:102, a New Oreleans Pelicansi su upisali tek drugu pobjedu protiv Bostona rezultatom 106:105.