Real Madrid u gostima savladao Betis

U posljednjem susretu nedjeljnog programa 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u gostima pobijedio Betis rezultatom 2:1.

Real je poveo golom Luke Modrića u 13. minuti, na 1:1 izjednačio je Canales u 67. minuti, a pobjedu gostima u 88. minuti donio je Daniel Ceballos, pogodivši za 2:1 iz slobodnog udarca s dvadesetak metara.

U preostala tri susreta igrana u nedjelju domaći su upisali tri pobjede. Athletic Club pobijedio je Sevillu 2:0, Atletico Madrid s 1:0 svladao je Levante, dok je Barcelona s 3:0 bila bolja od Eibara.

Bila je to šesta uzastopna pobjede Barcelone u La Ligi i momčad Ernesta Valverda je prva na ljestvici s 43 boda. Atletico Madrid na drugom mjestu ima 38, a Sevilla na trećem i Real Madrid na četvrtom imaju po 33 boda.

U posljednjem susretu 19. kola u ponedjeljak navečer sastaju se Real Sociedad – Espanyol.