Nedjelja, 22. 10. 2017.

TV Program

23.10.2017.

07:00
Udri muški

09:00
Kako vrijeme prolazi – R

10:05
Kinali Kar – R

11:00
Ruža – R

12:05
Elementary – R

13:00
VIP 35 – R

14:00
(Za)kuhajmo (za)jedno

14:20
Oluja

15:05
Ruža

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Kinali Kar

18:25
Kapital, biznis magazin – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Elementary

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:50
Seks u Grad

22:40
15 Minuta (film)

24.10.2017.

07:00
Udri muški

09:00
Oluja – R

10:05
Kinali Kar – R

11:00
Ruža – R

12:05
Elementary – R

13:00
Fargo – R

14:00
(Za)kuhajmo (za)jedno

14:20
Oluja

15:05
Ruža

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Kinali Kar

18:25
Prava priča

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Elementary

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:50
Seks i Grad

22:40
Operacija Swordfish (film)

25.10.2017.

07:00
Udri muški

09:00
Oluja – R

10:05
Kinali Kar – R

11:00
Ruža – R

12:05
Elementary – R

13:00
Kapital – R

13:35
Ekologija i Mi

14:20
Oluja

15:05
Ruža

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Kinali Kar

18:25
Sva moja djeca

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Elementary

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:50
Seks i Grad

22:40
Oči širom zatvorene (film)

27.10.2017.

07:00
Udri muški

09:00
Oluja – R

10:05
Kinali Kar – R

11:00
Ruža – R

12:05
Elementary – R

13:00
Tema TV1 – R

14:20
Oluja

15:05
Ruža

16:05
Sva moja djeca – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Kinali Kar

18:25
Sva moja djeca

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Elementary

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:50
Seks i Grad

22:40
Rocky (film)

21.10.2017.

08:15
Elementary – R

09:00
Elementary – R

10:00
Kako vrijeme prolazi – R

10:45
Kako vrijeme prolazi – R

11:30
Sva moja djeca – R

12:00
Sva moja djeca – R

12:30
Ekologija i Mi

13:05
Pink Panther 2 (film)

15:10
Ja biram goste – R

16:30
Pariške priče

17:00
Dnevnik u 17

17:15
VIP 35 – R

18:00
Fargo – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
VIP 35 sa Miom Halilović

21:00
Zbog tebe ću promijeniti prezime (film)

22:50
Crvena zora (film)

22.10.2017.

08:15
Elementary – R

09:00
Elementary – R

10:00
Kako vrijeme prolazi – R

11:00
Kako vrijeme prolazi – R

11:30
Sva moja djeca – R

12:00
Sva moja djeca – R

12:30
Kapital – R

13:05
Zbog tebe ću promijeniti prezime (film)

15:20
Plavuša s Harvarda 2 (film)

17:00
Dnevnik u 17

17:15
Ja biram goste

18:30
Pariške priče – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Fargo

21:00
Francuski poljubac (film)

23:00
Dnevnici Zombija (film)

NE PROPUSTITE

PRESS