(FOTO) Pioniri Željezničara u fantastičnom meču savladali Široki Brijeg

![CDATA[

Pioniri FK Željezničar savladali su u meču sa sedam pogodaka Široki Brijeg u duelu 6. kola Premijer lige BiH za pionire.

Bilo je 4:3 za domaći sastav, koji je gubio, ali je na kraju poslije preokreta stigao do pobjede. Široki Brijeg je poveo u 25. minutu susreta kada mrežu Karića trese Vlado Bošnjak.

Šest minuta kasnije Đorđe Golijanin donosi izjednačenje Željezničaru, a onda u 35. minutu za potpuni preokret pogađa Emir Ličina.

Željezničar do trećeg gola stiže u 45. minutu kada Đorđe Golijanin po drugi put trese mrežu gostiju. Širokobriježani se koliko-toliko u susret vraćaju u 59. minutu kada Luka Mikulić pogađa za 3:2.

I kada se činilo da će to biti konačan rezultat, pala su još dva pogotka. Aldin Efendić je u prvoj minuti sudijske nadoknade pogodio za 4:2, a odmah u narednom napadu konačnih 4:3 postavlja Ante Prusina.

ŽELJEZNIČAR – ŠIROKI BRIJEG 4:3 (2:1)