Kreativni ste? TV format doživljavate drugačije od ostalih? TV1 ima posao za Vas!

Kreativni ste? Svijet televizije doživljavate drugačije od ostalih? Photoshop je alat koji koristite svakodnevno?

Televizija Jedan d.o.o. Sarajevo raspisuje konkurs za poziciju GRAFIČKI DIZAJNER

OPIS POSLA:

• Pripremanje statičnih i animiranih grafika / telopa za potrebe produkcije TV1

• Izrada promotivnih materijala za potrebe TV1 (banneri, oglasi, plakati …)

USLOVI:

• Odlično poznavanje Adobe After Effecta / Premiere Pro

• Odlično poznavanje Adobe Photoshopa

• Poželjno poznavanje 3D programa (3ds Max, Cinema 4D)

• Poznavanje engleskog jezika

• Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

POŽELJNE VJEŠTINE I OSOBINE:

• Kreativnost

• Komunikativnost

• Preciznost u radu

Zainteresovani kandidati treba da pošalju CV I obavezno portofolio dosadašnjih radova putem e-maila posao@tv1.doc.ba

Oglas ostaje otvoren do 22. 05. 2019. godine Ne čekajte, prijavite se!

NAPIŠITE KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime