Nevjerovatni Dybala u dvije minute donio pobjedu Juventusu, City deklasirao Atalantu

![CDATA[

Juventus je na svom terenu dočekao Lokomotivu iz Moskve i uz dosta muke uspio ostvariti pobjedu

Lokomotiv je fantastično parirao Bianconerima i poveo u 30. minuti pogotkom koji je postigao Miranchuk.

Juventusu je za poravnanje trebalo čak 47 minuta, a onda je Dybala u 77. minuti postigao izjednačujući pogodak nakon lijepe akcije, da bi već dvije minute kasnije Argentinac pogodio za potpuni preokret Bianconera i isposotavit će se, konačnu pobjedu.

U utakmici grupe C Manchester City je sa ubjedljivih 5:1 savladao Atalantu, iako stvari nisu dobro počele za Građane.

Atalanta je povela u 28. minuti golom Malinovskog iz penala, ali je onda Aguero sa dva pogotka iz 34. i 38. minute donio preokret Cityju.

U drugom poluvremenu uslijedila je ‘samba’ Raheema Sterlinga koji u 58., 64., i 69. minuti upisuje hat-trick, povećava vodstvo na 5:1 i postavlja koonačan rezultat meča.