Paris Saint Garmain protutnjao Belgijom, Tottenham deklasirao Crvenu zvezdu, minimalna pobjeda Real Madrida

![CDATA[

Fudableri PSG u okviru trećeg kola grupe A savladali su Club Brugge u Belgiji i već osigurali narednu fazu takmičenja. Konačan rezultat susreta glasio je 5:0.

Prvi pogodak na utakmici postignut je u 7. minuti susreta, a strijelac pogotka bio je  Mauro Icardi na asistenciju Angela Di Marie. Sve do 61. minute rezultat se nije mijenjao, a onda je Kylian Mbappe šutirao glavom po sredini gola i postigao svoj prvi pogodak na utakmici.

Igrala se 63. minuta kada se Mauro Icardi našao u šesanestercu i plasirao loptu u donji desni ugao. Rezultat je bio 0:3. U 72. minuti Angel Di Maria našao se u ulozi asistenta, a reprezentativac Francuske, Kylian Mbappe, izašao sam pred golmana Club Bruggea, te je prebacio loptu preko njegaa i to je bilo 0:4 za PSG.

Tačku na fenomenalnu partiju tima iz Pariza svojim trećim pogotkom postavio je Kylian Mbappe u 83. minuti.

Drugi susret grupe A odigran je u Istanbulu a sastali su se Galatasaray i Real Madrid, a jedini gol na susret u 18. minuti djelo je reprezentativca Njemačke, Tonya Krossa.

Naime, Eden Hazard je poslao loptu koju je primio Toni Kroos i reprezentativac Njemačke odmah je pucao. Lopta je pogodila odbrambenog igrača Galatasaraya i promijenila smjer, tako da Fernando Muslera nije imao nikakve šanse da odbrani taj udarac.

U okviru grupe B odigrane su dvije a pobjede su upisali Bayern i Tottenham.

Bayern je u Grčkoj odigrao veoma kvalitetan susret pun preokreta protiv Olympiakosa, a dva pogotka za gostujući tim postigao je Lewandowski, a još u listu strijelaca upisao se Tolisso u 75. minuti susreta, a za domaći tim strijelci su bili El Arabi i Guilherme.

Tottenham je na svom stadionu deklasirao Crvenu zvezdu rezultatom 5:0 i tako stigao na drugu poziciju grupe B, gdje imaju velike šanse da se plasiraju u narednu fazu takmičenja.

Seriju golova otvorio je Hary Kane u devetoj minuti susreta, u 16. minuti Son Heung-Min povisio je rezultat na 2:0, a isti igrač krajem prvog poluvremena postigao je svoj drugi gol na utakmici. Igrala se 57. minuta kada se Erik Lamela upisao u listu strijelaca, a konačan rezultat na utakmici postavio je svojim drugim golom u 72. minuti Hary Kane.