Teletović odličan, Nurkić se nije upisao

U noći sa srijede na četvrtak odigrano je 11 utakmica na NBA parketima.

Milwaukee Bucksi našeg Mirze Teletovića izgubili su od Atlante Hawks rezultatom 107:100, a naš reprezentativac upisao je 14 poena. Teletović je proveo na terenu 26 minuta a pored 14 poena upisao je i 5 skokova.Najuspješniji kod domaće ekipe bio je Antetokounmpo sa 26 poena, dok se kod Atlante istakao Paul Millsap, koji je postigao 21 poen.

Jusuf Nurkić je podbacio u pobjedi Denvera nad Phoenixom. Bh reprezentativac je proveo 15 minuta na terenu, ali za to vrijeme nije postizao poene. Upisao je tek četiri asistencije. Domaći su ovu utakmicu dobili rezultatom 120:104, a najuspješniji u redovima Denvera bio je Wilson Chandler sa 28 poena.

Sinoć su pobjede upisali još Indiana, Orlando, Philadelphia, Boston, New York, Oklahoma, Golden State, Memphis i San Antonio.