TV Program

25.6.2018.

08:15
Junska noć – R

09:15
Ruža – R

10:05
Velvet – R

11:00
Oluja – R

12:00
Vijesti u 12

12:05
Samra – R

13:15
VIP 35 – R

14:20
Pariške priče

15:05
Oluja

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Velvet

18:25
Kapital, biznis magazin – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Samra

21:00
Bez straha i cenzure

22:40
Tvoji, moji i naši (film)

26.6.2018.

08:15
Junska noć – R

09:15
Ruža – R

10:05
Velvet – R

11:00
Oluja – R

12:00
Vijesti u 12

12:05
Samra – R

13:15
Dobrodosli u Orient Express – R

13:45
Dobrodosli u Orient Express – R

14:20
Pariške priče

15:05
Oluja

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Velvet

18:25
Ruža – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Samra

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:45
Junska noć

22:40
Yentl (film)

27.6.2018.

08:15
Junska noć – R

09:15
Ruža – R

10:05
Velvet – R

11:00
Oluja – R

12:00
Vijesti u 12

12:05
Samra – R

13:15
Kapital – R

14:20
Pariške priče – R

15:05
Oluja

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Velvet

18:25
Ruža – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Samra

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:45
Junska noć

22:40
Zbog tebe ću promijeniti prezime (film)

28.6.2018.

08:15
Junska noć – R

09:15
Ruža – R

10:05
Velvet – R

11:00
Oluja – R

12:00
Vijesti u 12

12:05
Samra – R

13:15
Ja biram goste – R

14:20
Pariške priče – R

15:05
Oluja

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Velvet

18:25
Ruža – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Samra

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:45
Junska noć

22:40
Plava država (film)

29.6.2018.

08:15
Junska noć – R

09:15
Ruža – R

10:05
Velvet – R

11:00
Oluja – R

12:00
Vijesti u 12

12:05
Samra – R

13:15
(Ne)poznato lice sa Arminom – R

14:20
Pariške priče – R

15:05
Oluja

16:05
Kako vrijeme prolazi – R

17:00
Dnevnik u 17

17:25
Velvet

18:25
Sva moja djeca – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Samra

21:00
Kako vrijeme prolazi

21:45
Junska noć

22:40
Držite malog (film)

30.6.2018.

08:45
Velvet – R

09:40
Velvet – R

10:30
Samra – R

11:05
Samra – R

12:00
Ruža – R

12:30
(Ne)poznato lice sa Arminom

13:05
Pucanj u tami (film)

15:25
Ja biram goste – R

16:20
Pariške priče – R

17:00
Dnevnik u 17

17:20
Paparaco, showbizz emisja

18:00
VIP 35

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Dobrodosli u Orient Express – R

20:30
Dobrodosli u Orient Express – R

21:00
Inspector Clouseau (film)

23:00
Rocky (film)

1.7.2018.

08:45
Velvet – R

09:40
Velvet – R

10:30
Samra – R

11:05
Samra – R

12:00
Ruža – R

12:30
Kapital – R

13:05
Inspector Clouseau (film)

15:20
Bez straha i cenzure – R

17:00
Dnevnik u 17

17:15
Fenomeni

18:30
Paparaco – R

19:00
Dnevnik TV1

20:00
Fargo

21:00
Povratak Pink Panthera (film)

23:10
RoboCop 2 (film)

NE PROPUSTITE

PRESS